TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2861 herë

Titulli : Bmw 320 Dizell 4.650 Euro Gjendje Perfekte

Çmimi : 4,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes Bmw Dizell n gjendje shum t mire teknike, Vetura esht shum e ruajtur ngjitha aspektet, I ardhur nga zvicra dhe i doganuar ne kosov, Me libra t servisit nga zvicra , Shum komod dhe gjitha serviset e kryera , Shpenzimet shum t vogla , Klim automatike t gjitha full opcione 049 830 611
Shitet me qmim t arsyshem.

SHPALLJET TJERA