TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4592 herë

Titulli : Mercedes C220

Çmimi : 5,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Mercedes C 220 Automatik Tiptronik
Viti në fund të 2001 është shum në gjendje të mirë teknike dhe optike , regjistrimi i parë në Kosovë, regjistrim deri në fund korrikut.
Vetura: Posedon Klim, Abs, AirBag, Esp, Bordkompjuter, Pullat në Vollon, Tempomat, Karrigat me rrymë, Fellne origjinal, Goma te reja 4 të Dimërit, Servisin e kryer komplet dhe me vajë të menjaqit.
Vetura është në emrin tim dhe nuk është hipotek.
Veturen mund ta kontrolloni ku të doni.

SHPALLJET TJERA