TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2039 herë

Titulli : golf 5 2.0 tdi automatik sport line

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet golf 5 automatik DSG sport line ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike kilometra te garantuara me liber te servisit posedon klimtronik senzora mbrapa pasqyre elektrike palohen me.nxemje xhama elektrik radio cd shanzher 6 cd per me shum 044 852208

SHPALLJET TJERA