TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1828 herë

Titulli : BMW 320 TDI -02 ME DOGAN

Çmimi : 5,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

SPECIFIKIMI TEKNIK
BMW 320 TDI I DOGANUAR
VITI 2002
TERHEQJA ME RROTA TE PASME
110Kw (150Ps)
4 CILINDRA
TURBO INTERKULER
REZERVOARI 63 l
SHPEJTESIJA MAX. 221km/h
7.9l/100km NE QYTET
4.5l/100km NE RRUG TE HAPUR
5.8l/100km E KOMINUAR
STABILIZATOR TE PERPAREM
STABILIZATOR TE PASEM
DISKA ME VENTILIM PARA DHE PAS
GOMA TE REJA 205/55/R16
FELNE ALUMINI
DRITA PER MJEGULL
ABS
EBD
AIRBEG PER SHOFER
AIBAG PER PASAGJER
ESP
MBYLLJE QENDRORE ME ALARM
TIMON HIDRAULIK
KOMANDAT NE TIMON
KARRIKEN ME RREGULLIM SHPFERI DHE PASAGJERI
MBESHTETESE KOKE
MBESHTETESE PER DUAR
DRITA PER LEXIM
RETROVIXORIN AUTOMATIK
TEMPOMAT
KLIMA AUTOMATIKE
MATES TEMPERATURE
AUDIO SISTEM
NGJYER HIRI METALIKE
mob: 044/294-285, 049/866-988
viber +37744294285

SHPALLJET TJERA