TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3500 herë

Titulli : VW GOLF IV LIMITED EDITION EXTRA

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

SHES GOLF IV TUNING MANIA EDITION LIMITED EXTRA VITI I PRODHIMIT 1999, I BERE TUNING NE VITIN 2005 TDI ME { I }TE KUQE I DOGANUAR DHE I REXHISTRUAR NE RKS DERI NE KORRIK TE 2016. VETURA POSEDON QIPIN I CILI E BEN NJE MAKIN SPORTIVE NE ECJE SHUM TE SHPEJT. KLIMEN KLIMATRONIKE ,CENTRAL ME DIGITRON NGA LARG SEBASHKU ME TRE QELSA ,GOMA TE DIMRIT+ FELLNET I KA 18 " NDER MA TE FORTAT QE MUND TI KET NJE VETUR SPORTIVE EDHE SHUM QKA EXTRA TJERA . VETURA E KA GJENDJEN TEKNIKE JASHTEZAKONISHT TE MIR SE BASHKU ME ATE PAMORE TE CILEN MUND TA SHIHNI NE FOTOT NE VAZHDIM. . JU LUTEM PRES VETEM BLERS SERIOZ SEPSE VETURA ESHTE UNIKATE PA ASNJE VEREJTJE. NUMRAT KONTAKTUES: TEL:044/336-055 si dhe ipko + viber+38649336055

SHPALLJET TJERA