TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2409 herë

Titulli : Bmw 740 gjendje perfekte

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 745

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 1996

Përshkrimi

Bmw 740 osht ne gjendje shum shum te mir Motorr 4.0 V8 gjendje tshkelqyer Viti 96 seria 2001 e porositur ekstra Auspuh extrem Regjistrim edhe 3 muj Posedon sensora parkingu para dhe mas Interier lekur Karriga para mas me nxemje +memorje Xhama te zi dhe elektronik Pasyre me rrym Etj etj.. Ndrrim i mundshem Viber

SHPALLJET TJERA