TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 11:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1059 herë

Titulli : CITROEN C5 2.0HDI 165PS 2011 Automatic

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Ekstra : ABS

Përshkrimi

SHITET Citroen C5 2.0HDI 165PS 2011 Automatic. Bi-Xenon me adaptive drita me robot Sistemi Air-Pneumatik me ngritje/ulje ne 3 nivele Screen Navi me harta europes TV/DVD me Hardisk 60GB Interier lekure Uleset me memorie Bord kompjuter Lidhje me telefon Bluetooth dhe SIM kartel shtese interne Voice Assistance and Comand AC dual zone Sport suspention and performance button Park Assist Perde Retrovizor dhe pasqye me eresim dhe qe palohen I garazhuar, sapo servisuar , full paisje, 2 pare goma vere dhe dimer te reja 18, RKS Tabela sapo regjistruar. Ju mirepresim 045/846-846

SHPALLJET TJERA