TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 14:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 259 herë

Titulli : Chevrolet Captiva

Çmimi : 9,800 €

Cmimi në zbritje : 9.600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chevrolet Captiva

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Vetura eshte 2.oD i vitit 2009 dhe te kaluara 130.000 km . eshte full extra dhe posedon 4 gomat te reja . eshte i bler ne 0.0km ne Siqani dhe eshte ne gjendje shime te mire.

SHPALLJET TJERA