TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 12:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 466 herë

Titulli : peugeot

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600 cc

Viti : 2008

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Sensor Parkingu, Panorama

Përshkrimi

shes peugeot 308sw 2008 1.6 hdi me tabela te huja
vetura eshte e ardhur nga zvicra eshte ne gjendje shum te mir teknike
opcionet : navigacion me dvd sensora parkimi me grafik display panorama xhamat elektrike cd mp3 aux hard sisk per memorje te muzikes 5 ulse
6 spejtsi manual hargjimet shum te vogla vatura eshe me e servisune dhe ka liber servisit dhe 2 qelsa

SHPALLJET TJERA