TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 17:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1303 herë

Titulli : Shitet audi a4 2.0 tdi vp 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 224,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Panorama

Përshkrimi

Shitet audi a4 2.0 tdi vp 2005 osht ne gjendje perfekte full ekstra nuk ka nevoj as ni investim e doganur dhe e regjistruar ne gusht 2015 gomat e reja full ekstra hargjime shum tvogla shpejci 6+1 ndrrim i mundshem Mercedes E320 dhe audi a6 ju mir presim viber +37745343824

SHPALLJET TJERA