TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 361 herë

Titulli : Mercedes A 140

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 140

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1998

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes mercedes A 140 sa po ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte
Posedon Klim xhama dhe pasqyre elektronike
Te gjith te interesuarit mund paraqiten ne ket nr teli dhe Viber
049-166-837

SHPALLJET TJERA