TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 01:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 264 herë

Titulli : Samsung Galaxy s6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes Samsung Galaxy s6 gold edge 32 gb sa po ka ardhur nga gjermania i pa perdorur as edhe nje min ende i paketuar garancion dy vite te gjith te interesuarit mund paraqiten ne ket nr teli dhe viber
049-166-837

SHPALLJET TJERA