TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 02:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2409 herë

Titulli : VW Golf 5 dizel -05

Çmimi : 6,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

- VW GOLF 5
I SAPODOGANUAR DHE REGJISTRUAR RKS
- MOTORI 2.0 TDI
- MODELI SPORT LINE
- MANUEL 6+1 SHPEJTESI
- XHAMAT AUTOMATIK
- VITI I PRODHIMIT 2005
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA
- RADIO - CD
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- DRITA ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- NDRRIM NUK BEJM
- [ER INFO 044954553 APO VIBER 0037745910995

SHPALLJET TJERA