TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 02:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2868 herë

Titulli : Golf 5 1.9 tdi isapo Doganuar 2008

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes golf 5 1.9 tdi i sapo doganuar viti muji i 11 2007 vetura posedon klimatronik abes esp bordkompjuter timpomat shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum +37744431606 vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA