TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.01.2016, Në orën: 18:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1539 herë

Titulli : BMW 320 D 2.0 DIZELL

Çmimi : 4,444 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1999

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Bmw 320 d
Viti 12.1998
Gjendje perfekte
2 par goma ver de dimer
Info tel 044 207 526 dhe 044 207 526 viber

SHPALLJET TJERA