TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 00:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2285 herë

Titulli : Passat BUSINESS

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 232,467

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2003

Përshkrimi

Pasat Business ngjyr e zez 74kv 2003 esht eksta dhe ne gjendje shum te mir si mrena ashtu edhe jasht regjistrim ka deri ne fund te dhjetorit 2016 i ka gomat per dimer edhe ver me fellne karrikat me nxemje tempomat xenzort e shiut etj. nr 049117520

SHPALLJET TJERA