TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 08:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1959 herë

Titulli : VW GOLF 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Përshkrimi

Ngjyra e hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport ,
ulset LIKUR , ulset sport ,ulset me ngrohje , navigacion GPS , bordkompjuter ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat , radio CD DVD SD CARD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj

SHPALLJET TJERA