TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 21:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 279 herë

Titulli : Golf V Plus 1.9 TDI -05

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 214

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Golf V Plus 1.9 TDI
Viti i Prodhimit 2005 (model i vitit 2006) me targa RKS
I regjistruar deri me 20.01.2017
KM: 214,500
Dizel
Marshi Manual
Ngjyra e Fabrikës: E Hirit Metalike

Interieri
CD player, Radio
Mbyllje qendrore
Klimatizimi (klimatizim tiptronik dy zonëshe)
Xhama Elektrik
Timon Multifunksional
On-board computer
Sensor të Parkingut (Prapa)
Rrota prej alumini
Pasqyre Elektrike
ABS
Airbag (Para, Prapa dhe Anash)
ESP
Drita të Mjegullës

SHPALLJET TJERA