TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 15:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2355 herë

Titulli : Vw golf 5 1.9 tdi

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 5 1.9 tdi
8 muj rexhistrim
Gjendje perfekte
4 goma te reja
Viti fund 2004

SHPALLJET TJERA