TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 21:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2379 herë

Titulli : PASSAT 3C 2005 2.0 TDI

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,400

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Motori 2.0 tdi
Nderrusi manual 6 speed
Rexhistrim 7 muj
Goma dimrit
Gjendje perfekte
Info tel 044207526 dhe 049207526 viber

SHPALLJET TJERA