TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.01.2016, Në orën: 16:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 425 herë

Titulli : Opel kadett 1.3

Çmimi : 900 €

Cmimi në zbritje : 850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Kadett

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 135,000

Motori (kubik) : 1.3

Viti : 1987

Ekstra : CD Player, Radio

Përshkrimi

Vetura me motorr 1.3 Benzin.
Ësht shum ekonomik.
Regjistrim deri me 05-10-2016
Qdo gje ne vetur ështe ne gjendje shum te rregullt teknike dhe optike.
Kater amortizera te sapo ndrruar komplet trapi ësht I shtergun.
Frenat I ka te sapondruar
Mbrenda esht I paster
Goma dimri me bandasha Alumini.
Nuk ka nevoj asnje investim
Perkthimi behet menjeher
Çmimi I Arsyeshem

SHPALLJET TJERA