TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 11:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1521 herë

Titulli : Peugeot 307

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 157,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet Peugeot 307 2.0 HDI .136 ps. ka 158000 km tkaluara viti i prodhimit 2004 .Me senzor para dhe mbrapa .me tabela jashtit i posaardhur nga gjermania .Qmimi i diskutushem.

SHPALLJET TJERA