TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 15:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 326 herë

Titulli : Bager (Ngarkues) Wacker Wl 48

Çmimi : 28,000 €

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : ne gjendje te mir optike dhe teknike i sapo ardhur nga Gjermania.2014

SHPALLJET TJERA