TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 275 herë

Titulli : Shes Seat Ibiza - 1 vjet regjistrim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Ibiza

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2002

Ekstra : Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Pershendetje miq te nderuar e kam nje kerkes nga ju kush ësht i interesuar un shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer , per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-586-247 ) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike ka regjistrim deri 15.01.2017 dmth osht ne gjendje perfekte ( te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrin e telit : 045 - 586 - 247 )

SHPALLJET TJERA