TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.01.2016, Në orën: 20:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2848 herë

Titulli : Shes Ndrroj Golf III 1.9 TD -92 Me Klime 1vit RKS

Çmimi : 2,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.9 TD

Viti : 1992

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes golf 3 1.9 turbo dizel 1 vit RKS ne emer tim personal ne gjendje shum te mire.
Ka klim
Fellne 15 coll me goma thuejse te reja M+S
Muzik te mire me CD
Centrall
Gjat me rryme
Dy dyer
Ngjyr e kuqe
Per dokumente dhe hipotek garantoj
Nuk kie nevoj per investim asni cent
Korozion nuk aspak ,podin e ka arrre
Per me shum kontakto ne tel flm ne mirekuptim

Viber +37744261023

Vrejtje ne dokumenta eshte benzin

SHPALLJET TJERA