TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 00:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1367 herë

Titulli : pasat

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Pasat 2.5 v6 tdi 1 vit regjistrim servisin komplet t krym me dy pal rota t veres dhe t dimrit etj

SHPALLJET TJERA