TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 14:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 294 herë

Titulli : **SHES RENAULT SCENIC 1.6 16V NE GJENDJE TE SHKELQYER**

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Scenic

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 145

Motori (kubik) : 1.6 16V

Viti : 2004

Ekstra : Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Panorama

Përshkrimi

Shes Renault Scenic ne gjendje te shkelqyer.Vetura ka 5 dyer,5 ulese,ka edhe fjoka poshte karrikave,ka fellne alumini,ka edhe vendin per hudhjen e mbeturinave,ka edhe perde.Vetura ka poashtu edhe senzor te shiut,senzor te parkingut dhe senzor te dritave.Vetura ka edhe keto paisje:Klima Tronik,Tempomat,Ndezje me START-STOP,ka qelesat KARTELE.Vetura ka ngjyre te gjelbert specifike dhe eshte e ruajtur si mbrenda si jashte.KONTAKT

VIBER: +377 44 986 626 OSE TEL. 044 986 626 & 049 420 149

SHPALLJET TJERA