TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 17:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 397 herë

Titulli : Audi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2.0 140 ps

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes veturen ne gjendje shume te mire
Me km te garantuara dhe liber servisi
Vetura i posedon te gjitha

SHPALLJET TJERA