TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 18:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1310 herë

Titulli : Mercedes 190. d

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 190

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 86

Përshkrimi

Shes: Mercedes 190 ne gjendje te mir teknike kerri osht shum i rujtun punon shum shum mir ka dy pare fellga, goma te reja dimrit, i sapo regjistruar me dat 13 janar dhe skadon me 13 janar 2017.
Ner qet qmim se jap
Ju faliminderit ...

SHPALLJET TJERA