TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 19:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3438 herë

Titulli : shes polo 1.4 tdi urgjent

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes pollo 1.4 tdi (di) te kuqe ne gjendje pefekte
Vetura ka regjistrim deri ne shtator ka servisin e kryer
Po ashtu goma te veres dhe goma te dimrit ndaras
Per me shum na kontaktoni ne viber

SHPALLJET TJERA