TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 9829 herë

Titulli : audi a4 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 23,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi a4 1.8b 2005
Vetura asht ne gjendje te rregull dhe i ka seriveset e kryera Rexhistrim deri 25-09-2016
Esp-airbag-klim-tempomat-karrikat me nxemje-likur

SHPALLJET TJERA