TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 23:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1831 herë

Titulli : 2005 VW Golf 5 2.0 TDI DSG

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet VW Golf 5 2.0 TDI DSG (Automatik) ne gjendje shume te mire. Eshte prodhuar ne fund te vitit 2005. Ka 210,000 km te kaluara, i regjistruar ne RKS 01 deri ne fund te ketij viti. Vetura posedon klime manuale por e cila punon ne gjendje perfekte si ne vere ashtu edhe dimer, ka nxemje ne karrika, perde ne xhamat mrapa si dhe fellne me dy par goma, te veres dhe te dimrit te cilat jane te reja.

SHPALLJET TJERA