TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.02.2016, Në orën: 23:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1626 herë

Titulli : VW Passat TDI -07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet Vetura Passat TDI viti i prodhimit 2007
Vetura është gjendje shumë te mirë
ka nje vit regjistrim
Çmimi me marrveshje
bejm edhe ndrrim
me kontaktoni ne numer tel dhe ne viber+37745994550

SHPALLJET TJERA