TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 00:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4297 herë

Titulli : audi a4 2.0 tdi automatik

Çmimi : 13,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 2.0 TDI
Vetura posedon:
Viti i prodhimit 2008
Automatik tip tronik 8 shpejtsi para plus R
radio . cd. tel
climatronik
Komanda ne timon
Senzor parkingu prapa
Senzor shiu
Tempomat
4 Xhamat elektronik
Pasqyret elektornike
Karrigat me nxemje
Karrigat gjysem elektronike
Karrigat me ndarje
Xenon
Bixenon
LLed
Fellnet 18she
2 qelsa
4 muaj regjistrim
Vetura eshte ne emrin tim personal nuk esht ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjeher
Vetura eshte e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht dhe eshte ne gjendje shum te mire
044 234 686

SHPALLJET TJERA