TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 00:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2979 herë

Titulli : Shitet- Ndrrohet Golf 4 1.9 Dizell 10 muj RKS

Çmimi : 4,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet - Ndrrohet Golf 4 ne gjendje shum te mir
Posedon
Klimatronik funksionale
Xhama me rrym
Pasqyre me rrym
Bord kompjuter
I servisum me 27.01.2016
Guma te reja t dimrit
Kartonin e gjelber te pagur
I rujtun i paster dhe hargjime shum t voga
Ka vetem i t kuqe
Viti i prodhimit eshte 1999 i regjistrum per her t par n vitin 2000 dhe eshte pa 4 dit i vitit 2000
Viber +47744660027

SHPALLJET TJERA