TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 00:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1425 herë

Titulli : Mercedes c270 dizel cdi rks 1 vit

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet mercedesi c270dizel cdi regjistruar rks deri ne muajin e 11.2016 ne gjendje shum te mir teknike
posedon
Novigacion
Kimatronik
Ulset me nxemje
2 qelsa
fellne dhe goma te reja etj

SHPALLJET TJERA