TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 00:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2033 herë

Titulli : Golf 5 dizel 2.0 Tdi rks 1 vit ose ndrroj

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes golf 5 dizel 2.0 Tdi i regjistruar rks 1 vit vetura osht shum e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim tronik funksjonale karrikat lekur + me nxemje abs esp bord compjuter dritat senon + me llupa 4 gjamat me rrym alo fellga te mira etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA