TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 10:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 210 herë

Titulli : Shitet Seat Toledo

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Toledo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 24,200

Motori (kubik) : 2,0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Shitet vetura Seat Toledo viti I prodhimit 2005 Diesel 2,0 esht ne gjendje shum te Mir teknike esht I ruajtur si mrenda ashtu edhe jasht vetura posedon senzor parkingu karrika me nxemje tempomat derigjus ne timon 2 qelsa ka te kaluara 240000 me liber te servisit vetura posedon te gjitha paisjet dhe te gjitha i funksionojn gomat e dimrit ju kan vendos te reja tani. Nr kontaktues 045288992 Viber +38649288992

SHPALLJET TJERA