TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 14:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 870 herë

Titulli : karagaq shtepi me 12 ari truall

Çmimi : 30,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 120800m2

Ekstra : Pushimore, Pishinë, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : afër rastoranit kamp kaffe 12 ari truall në shitje apo kerkojm donator te interesuar per ndertim banesav me % vend i përshtatshem për banim shkolla fillore parku pishina rastoran 3 min cendra .makret shkoll private. dhe medecina familjare+ 3 fusha futbolli dhe tenisi krejt afër presim donator te interesuar në nr +377 44 647 074

SHPALLJET TJERA