TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 22:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 414 herë

Titulli : Chrysler Voyager 2.5 TDI

Çmimi : 4,000 €

Cmimi në zbritje : 3000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Chrysler Voyager

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shitet me cmim te volitshem dhe me karakteristikat vijuese:
- Ngjyrë hiri metalike - Marsh manual (5 marshe) - Cruise kontroll - Navigim për Evropë - Klima dy zonale - Timon multifunksional - Tempomat - Radio, CD ... - ABS, ESP, SRS - Air Bag - Dritare elektrike - Mbyllje elektrike - Interier lëkure - 7 ulëse - nxemje në ulëse - muzikë (infinity) - 2 çelësa - Fellne alumini - 5 dyer - xhama të zi (fabrikisht) - motor 2.5 TDI - dy palë goma (për dimër dhe për verë) - Libër servisi - Viti i prodhimit 2000 - etj

SHPALLJET TJERA