TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 17:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1849 herë

Titulli : Peugeot 308 full extra

Çmimi : 8,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 308

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 105,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes peugeot 308, motori 2.0 hdi, tkalume 105 mij km, viti ne fund te 2007 ndersa regjistrimi i pare nga fabrika me 17.04.2008, osht me full opcione i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks
Per me shume shif fotot ose kontakto ne nr tel 044625777

SHPALLJET TJERA