TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.02.2016, Në orën: 21:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1986 herë

Titulli : audi a3 2.0 automatik shpeci vallon

Çmimi : 6,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 25,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shes audi automatik tiptronik shpejtesi ne vollon 2.0 dizel viti 2004 modeli 2005 2007 ne gjendje te rregullt teknike si dhe optike me te gjitha serviset e kryra vetura posedon regjistrim deri ne korrik 2016 fellne 18 s line bandash te audis me rrotkapne me goma dimri automatik tiptronik shpejtesi ne vollon navi 2 sd card shanzher 6 cd senzor parking senzora shiu tempomat krus kontroll bord kompjuter klimatronik pasqyre antirefleks karrika lekur me nxemje mbyllje qendrore me nje fjal vetura eshte full ekstra vlen te ceket se NUK eshte hipotek perkthimi behet menjeher te noteri +37745897449 + Viber 049795725 045897449

SHPALLJET TJERA