TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.02.2016, Në orën: 16:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1144 herë

Titulli : shitet urgjent

Çmimi : 3,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 270,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1999

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player

Përshkrimi

Shesh golf 4 dti ( I TKUQE ) vetura nuk esht ne hipotek dhe ka klim tiptronik vetura esht ne gjendje te rregulllt km te garantuara

SHPALLJET TJERA