TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 00:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2186 herë

Titulli : Audi tt

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi TT

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2000

Përshkrimi

Audi tt quatro 1.8 shum ne gjendje te mir me ty par guma per dimer dhe te veres bojm edhe nrrim

SHPALLJET TJERA