TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 00:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5038 herë

Titulli : Audi A4 1.9 TDI -02

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

-Shes Audi a4 1.9 TD(I) me nje I tkuqe. Ngjendje te rregull -viti nfund 2001. Me model 2002. -96kw/131ps -Kilometrat 265.000 ,me liber. -Ngjyren e gjelbert te mbyllt -5 shpejtsi para. -Klime -pasqyret me rrym. -2 qelsa -fellne me vler 500 Euro -2 auspu dekorim . - 5 dyer, qmimi i diskutueshem. -per me shum
muni me ardh me shiku . - boj ndrrim me Bmw 530D dhe audi a6 3.0 jo met vjeter se 2004 . Mundeni me thirr dhe ne viber ,
numri 044 162 830

SHPALLJET TJERA