TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 00:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3935 herë

Titulli : Audi A4 2.0T

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 70,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

Audi A4 2.0T Quattro e rujtne si jasht ashtu dhe brenda ne gjendje perfekte.Mundesi Ndrrimi. Ju mirpresim! Viber +38649709998

SHPALLJET TJERA