TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 04.02.2016, Në orën: 10:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 201 herë

Titulli : Kompani e Pastrimit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pastrim dhe Mirëmbajtje

Përshkrimi : Pastrimin gjeneral I shtepijave, banesave dhe lokaleve
Pastrimin e xhamave dhe mirembajtjen
Pastrimin e kauqave
Pastrimin dhe mirembajtjen e shtepijave,banesave dhe lokaleve
Pastrimin I hymjeve dhe mirembajtjen

SHPALLJET TJERA