TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.02.2016, Në orën: 12:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 328 herë

Titulli : shlep MAN 2008

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Shlep M A N Viti prodhimit 2008 me tabela te austries posedon Klima , ABS ,CENTRALL , XHAMA ELEKTRONIC , SAJLLEN TERHEQESE , RROTA TE REJA , DRITAT RROTULLUESE ( alarmet) mundesin bartjes dy mjete ne te njejten koh per me teper kontakto ne 049150617 dhe ne VIBER 0038649150617

SHPALLJET TJERA