TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.02.2016, Në orën: 17:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1190 herë

Titulli : Opel Astra 2011

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet vetura opel astra viti 2011 2.0 CDTI me 165000 te kalume me liber te servisit Vetura osht pa dogan dhe osht shum e rrujtne si jasht ashtu edhe mrena osht full extra
045540653 viber
049808694

SHPALLJET TJERA