TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 05.02.2016, Në orën: 00:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 575 herë

Titulli : Ford focus

Çmimi : 1,350 €

Cmimi në zbritje : 1250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 118

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike

Përshkrimi

Shitet vetura e tipit ford fokus e po sa ardhur nga gjermonia osh ne tabela te gjermonis dhe osht shum ne gjendje te mir ka klima tempomat dritaret me rrym ulset me rrym Benzin 1.6 por inf kontakto 049 557070

SHPALLJET TJERA